reklama
Město: Olomouc

Cyklostezky v Olomouci

Myslím, že v Olomouci je na české poměry cyklostezek docela dost a navíc na sebe i navazují. Měly by se ale lépe udržovat, hlavně v parcích jsou místy zarostlé křovím. Taky nechápu, proč se nové úseky pořád dělají ze zámkové dlažby a ne z asfaltu. Argument vodáren, že se snáze opravuje potrubí, je podle mě hloupý.

[ Zpět ]
Datum: 07.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolař)
  • Re: Cyklostezky v Olomouci

         

    co máš proti zámkové dlažbě? Argument vodáren má něco do sebe, osobně si totiž myslím, že je lepší jet na solidní dlažbě, než po záplatovaném nebo děravém asfaltu. mě je spíš nepříjemné, že cyklostezky splývají s chodníkem a chodci se motají po té cyklistické půlce, obzvlášť v parku. Kdesi na nějakém obrázku, už ani nevím, kde to bylo, jsem viděla cykklostezku oddělenou od chodníku malýmkouskem trávníku s drobným živým plůtkem a vypadalo to moc dobře. Cyklisti nezajedou chodce, chodci se nepletou cyklistům do cesty a obě skupiny mají dost prostoru, když náhodou vyjedou z cesty.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      Dlažba by byla dobrá, kdyby se udělala pořádně. Jenže u nás se dělá tak, že se po každém dešti na pěti místech propadne (viz. Kosmonautů nebo Horní Lán). A to nemluvím o opravených místech, která jsou o 10 cm výše než okolní povrch.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Aladijn)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklostezky v Olomouci

             

        no... buď me rádi, že jsou alespoň nějaké cyklostezky a dá se kudyma jet. zrovna tyhle dvě trasy mi nepřipadají až takkatastrofální. Stejně po nich nemůžeš jet rychle, páč se ti tam motají pěší, takže kolo zas tak netrpí. Jestli chceš zažít katastrofální cestu, tak si sjeď z Hněvotína do Olšan. To je zážitek !!! asfalt, a samá díra a drncák.J ela jsem to vloni na podzim a myslela jsem, že tam vypustím duši nejen svou, ale i kola. Od té doby to beru raději přes Bstrovany.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklostezky v Olomouci

               

          Já mám terénní kolo, takže ty rozbitý cesty vítám.:-) Taky si myslím, že je lepší ta dlažba-už kvůli inlajnistům (Třeba se ze stezek časem odklidí i chodci:-), ale když ji neumí udělat pořádně, tak mají raději asfaltovat. Jinak Bystrovany jsou na druhé straně než Hněvotín (právě do nich vede z Olomouce po břehu Bystřičky krásná asfaltová stezka), předpokládám, že jste myslela Bystročice.

          [ Zpět ]
          Datum: 27.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Aladin)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklostezky v Olomouci

                 

            sorry - myslela jsem Bystročice. fakt nevím, proč si to pořád pletu. Zrovna tak Plzeň a Pardubice, to taky vždycky zmotám a tvrdím, že Plzeň je u Hradce Králové

            [ Zpět ]
            Datum: 28.04.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklostezky v Olomouci

             

        Aspon se na tom da trochu skakat
        by dirtviker:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 10.12.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Diesel)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      olomouc se celkem da.ale jeste bych to vybudoval do konce.to kdybych delal ja cyklo stezky tak jezdi pul olmika na kole(krom tych linych prasat co si vali prdel v aute).ja osobne mam motocykl a kolik krat si myslete ze ho do roka vytahnu 3 krat je moc jezdim vsude na kole.a kdyby byly cyklostezky lip vymysleny tak auto v olmiku je blbost(krom rozvazky potreb a dalekch vyletu)

      [ Zpět ]
      Datum: 07.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (olin ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      jo ja mam silničku.takze kostky nesnašim.neni nad rovnej asfalt.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (olin)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      jj plně souhlasím :)

      >>> v parku jsou tragédi !

      [ Zpět ]
      Datum: 08.08.2007
      Autor: Rossin
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      nejhorši sou chodci u tržnice

      [ Zpět ]
      Datum: 09.09.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Eveelina)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklostezky v Olomouci

         

    Nuz myslim, ze je zamkova dlazba lepsia ako asfalt. Uz poznam zopar asfaltovych cyklociest, kde je asfalt dost povyduvany a ide sa po nom horsie ako po sotoline . Ked je novy je to super, ked je starsi je to horsie. Napriklad na cykloceste z Brna do Viedne je taky kus okolo Svratky pri Zidlochoviciach. Asfalt je popraskany, sem tam pod nim rastu nejake rastliny a vyduvaju ho.
    zamkova dlazba je vsak asi podstatne drahsia (aj ked si nie som celkom isty)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      Zámková dlažba je dražší než živičný povrch. Na zámkové dlažbě se navíc nemotá moc bruslařů, jen ti nejotrlejší :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (peci)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklostezky v Olomouci

             

        No, ja jezdim rad na kole i na bruslich. Bohuzel co se tyce brusli, tak je to v Olomouci spatne. Nejlepsi povrh je jenom na frekventovanych silnicich a jaksi mezi auty to neni ono :-) O tom vytlacovani bruslaru, no kdyz jedu autem, tak mi kolari taky prekazeji a nenavrhuji kvuli tomu delat hrbolate okraje cest. Mozna to chce vice tolerance.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (umi)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklostezky v Olomouci

               

          Mně kvůli tomu "inlajny" už pár let hnijou ve skříni a jezdím výhradně na kole. Ale nelituju.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.05.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Aladin)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklostezky v Olomouci

                 

            Asi tak...

            [ Zpět ]
            Datum: 09.09.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Eveelina)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklostezky v Olomouci

             

        zda se, ze nejste prilis tolerantni. Kolikrat jsou inlinisti mnohem ohleduplnejsi nez cyklisti. Olomouc oproti jinym mestum dost pokulhava, a to jak ve stezkach pro inline, tak i v cyklostezkach. Doporucuji projet se v Hradci Kralove....je to tam nekolikanasobne lepsi.
        A co se tyce zamkove dlazby? Ta patri do center mest na namesti a ne na cyklostezky.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (rampousek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      nejhorši sou kočiči hlavy,když jezdim od tržnice až na sokolskou, tak to je...nařez

      [ Zpět ]
      Datum: 09.09.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Eveelina)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklostezky v Olomouci

         

    díky díky za ty cyklostezky ze zámkové dlažby, docela dobře slouží k pohybu po městě, myslím, že daleko horší je to na okrajích, jezdím každý den do práce a z práce směrem na Svatý Kopeček nebo Dolany a moc možností tady není, po silnici přes Chválkovice to je téměř sebevražda, t.č. se bohužel nedá projet ani přes Bělidla a ulicí Na Zákopě, cyklostezka směrem na Hlušovice se pouze nazývá cyklostezka, protože když projedete černovírským lesem bez defektu máte štěstí. Jsem už z toho v poslední době hodně otrávená a budu se muset zřejmě vrátit k MHD. Škoda. Často slyším o možných dotacích na cyklostezky, ale tady mám pocit, že se již dlouho nic neděje. Lidé se stěhují z města do blízkého okolí a možná by bylo dobré podpořit cestování na kolech právě kvalitními cyklostezkami než zvyšovat počet aut na silnicích. Do zaměstnání se každý chce dostat kvalitně a rychle, na rozdíl od rekreační a sportovní jízdy na kole v přírodě atd...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      Na Kopeček přes Chválkovice to je skutečně sebevražda. Snad tu kanalizaci v ulici Na Zákopě rychle dodělají. O víkendu jsem ji projel, i když jsem se musel dvakrát vyhýbat bagru. Na cestě přes Černovírský les směrem na Dolany jsem zatím defekt neměl, i když to záleží na technickém stavu kola. Uznávám, že po dešti do práce to není zrovna ono. Na konec Chválkovic se dá dojet Černovírským lesem kolem staré vodárny. Nevím jaká je to pro tebe zajížďka, ale celá cesta je vyasfaltovaná a pěkná. Jo a na Kopeček se dá ještě dojet kolem Bystřičky do Bystrovan a pak přes Droždín přímo nahoru.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (NočníMyšák)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklostezky v Olomouci

             

        Já jezdím z Olomouce na Svatý Kopeček okruhem Bělidla-Bystrovany-Velká Bystřice-Lošov-Samotišky-Chválkovice. Je to krásná cesta, teda až na ten úsek do Chválkovic. I když směrem do Olomouce je to z kopce, tak to má člověk rychleji za sebou a šance na nehodu je menší. Už aby tam byla ta stezka.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Aladin)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      třeba se dosatne i na tuhle stezku. MY jezdíme s manželem docela často do Bohuňovic a cesta kolem pražské trati je fakt "lahůdka". zrovna takjsme krváceli, když jsme jeli z BOhuňovic po údajné cyklostezce do Bělkovic: vymletá polňačka plná bordelu ze zahrádek - drny,kamení, kusy cihel. I když máme horáky, ten úsek byl utrpení. Ale blýská se na lepší časy. Město prý dostalo nějaké peníze,které investuje do cyklostezek a asi to myslí vážně, protože když jsme jeli před několika dny z Neředína směremna Ústín a Těšetice, tak za Hřbitovem k Vojnicím se asfaltuje cykolstezka,od Vojnic zezadu k Těšeticím prý už je hotová.. no zpět z Těšetic (nebo z ústína?) - prostě kolem hlavního tahu je taky hezká nová stezka. Sice jen kousek, ale určitě to časem protáhnou až k městu.....

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklostezky v Olomouci

         

    ja pochazim z Beskyd a i kdyz je tu na Hane brutalni placka,tak kvuli kondicce jezdim stale na horskem kole. Zatim jsem ani neprezul na slajky.Takze diry a vymoly mi nevadi. Silnicku jsem zavrhl uz davno

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomi)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      No vyšlápni si třeba na Pohořany a Jedovou a ono to s tou brutální plackou nebude tak hrozný. Nebo si vyjeď na Libavou a budeš spokojeně valit půl hodiny do pěknýho stoupání. Chce to jen trošku hledat. O cestě z Dolan na Jívovou už ani nemluvím.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.08.2007
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      Hana brutální placka je:) ale to se mi líbí, člověk celkem zpohodlní, ale na dálkový cestování na kole je brutální placka výhoda. Třeba jednou v daleké budoucnosti budou cyklodálnice podél řek. Mi celkem vadí jak sou stezky přes parky a tak že ožralové na lavičkoách kolem na stezce schválně rozbíjejí sklenice (pivo, vodka víno ....). Jezdím směr Ol- Šternberk a chybí mi tam nějaká bezpečnější varianta, protože je ta silnice úzká a auta/náklaďáky tam jezdí jak na ralye (skoro každý den když tam jedu tak mě nějakej šikula jen o chloupek nesejme).

      [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2007
      Autor: šmudla
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklostezky v Olomouci

         

    Na tom potrubí možná něco bude, ale hlavně zámková dlažba je levnější než asfalt a město nemá peníze.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (krtouch)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklostezky v Olomouci

         

    Co říkáte na tu novou cyklostezku na krajích silnice na Hněvotínské? Já myslím, že je to dobrej nápad, a že by se to mělo dělat i na jiných (dostatečně širokých) cestách- Neředínská, Kmochova, Litovelská, Šibeník, Tomkova, Ladova.....

    [ Zpět ]
    Datum: 13.08.2006
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      No a k čemu to jako je??? K ničemu!!! Řidiči si stejně parkují a jezdí kde chtějí, no a cyklisti vymetají ten bordel na kraji silnice.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (JanDiblik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklostezky v Olomouci

             

        To se ale týká menšiny řidičů, já jsem ještě neviděl, že by tam někdo vjel nebo dokonce stál...

        [ Zpět ]
        Datum: 13.08.2006
        Autor: Aladin
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklostezky v Olomouci

               

          No tak to asi nejsi z Olomouce. Célé to je jeden velký nesmysl. Bílé pásy na silnici si mohou kreslit kam chtějí, stejně to nikdo nerespektuje a to ani cyklisti.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.10.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Aleš)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklostezky v Olomouci

                 

            Dneska jsem tam po půl roce poprvé viděl stát auto. V Hejčíně nám jich po samostatné (!) cyklostezce jezdí asi 50 denně.

            [ Zpět ]
            Datum: 27.10.2006
            Autor: Aladin
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklostezky v Olomouci

         

    Tak nám za minulý rok postvili plných 19 metrů nových cyklostezek, z toho asi 10 metrů je bohužel stále uzavřeno... Snad to bude letos lepší.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2007
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      To je úplně směšné - totální neschopnost. Postaví nějakých 19 m z čehož polovina ani není cyklostezka ale železniční přejezd. Totálně nesmyslná cyklostezka, vyhozené peníze. Místo toho, aby spravili úsek Černovír - Hlušovice, tak budují takové nesmysly.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Miloš)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklostezky v Olomouci

             

        Přiznám se, že mi ani není jasný smysl toho úseku- podle mně je mnohem lepší najíždět rovnou z toho "parkoviště... :-/

        [ Zpět ]
        Datum: 08.04.2007
        Autor: Aladin
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklostezky v Olomouci

             

        Já se picnu, oni tam ty blikače fakt dali!! To jsou kašpaři! :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 12.04.2007
        Autor: Aladin
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklostezky v Olomouci

               

          Přesně tak!!!

          [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (MarNov)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Černovír- Hlušovice

             

        Tam někde vede nějaká cesta?? To bych docela uvítal :) Vím že se dá přešplahat železnice z Hlušovic směrem na Chomoutov, ale je to teda docela divočina, zvlášť když trošku poprší a ty polňačky se rozblátí.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2007
        Autor: šmudla
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklostezky v Olomouci

         

    Ahoj, vykašlete se na na dlaždu nebo asfalf, hlavně že je kde jezdit.Zná někdo cestu kudy na kole do Mohelnice. Vystoupím z vlaku v Olomouci a co dál. Díky za odpovědˇ.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dagmar ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      Ahoj, nuz myslim, ze krasna cesta je po cykloceste cislo 51 (Moravska stezka), po Litovelskom pomoravi. Uz si presne nepamatam kde zacina v Olomouci, ale urcite sa da cykocesta cislo 51 najst niekde blizko centra. Kedysi mali v informacnom centre cyklopmapu Olomouca (zadarmo), ale uz ju porozdavali a nove vydanie nevyslo. Skus sa pozriet na mapy na ww.cykloserver.cz

      [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2007
      Autor: Jaroslav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklostezky v Olomouci

             

        nové vydanie vyšlo, ale už se nerozdává zadarmo :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2007
        Autor: Aladin
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      v Ol po stezce přes centrum do Hejčína a pak Litovelským Pomoravím směr Horka, Litovel, Nové Zámky, Moravičany, Mohelnice. Je to dobře značené.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2007
      Autor: Aladin
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklostezky v Olomouci

           

      >>>je to jednoduché ...> vyjdeš z vestibulu hl. nádraží ...> přejdeš koleje a silnici a jdeš pořád rovně > směr Tržnice ( pořád za nosem kolem kolejí ) > dojdeš na tržnici k 2, semaforu ( u nemocnice ) a tam je cykloturistická mapa ... > vede tam i již zmíněná trasa do Mohelnice... Dále jedeš jenom podle značek :)

      přeji příjemnou cestu ....

      [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomasz ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024