reklama
Město: Praha

Trasa Chodov - Českomoravská

Zdravím !

Chtěl jsem se zeptat, jestli se dá nějakým rozumným způsobem projet Praha z JM-Chodova na Českomoravskou... Pokud možno mimo hlavní silniční tahy a aby to trvalo max. 45 minut.
Přemýšlím o tom, že bych jezdil do práce na kole, ale nejsem si jistý, jestli je tento směr vůbec možné projet...

[ Zpět ]
Datum: 06.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
  • Re: Trasa Chodov - Českomoravská

         

    Velice prosté.Vezmi kolo do metra(stanice Chodov,Háje atd...),přestoupíš na Florenci na trasu B a budeš čumět,jak jsi za pouhou půlhodinku na Českomoravské.:-) !

    [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Battaglia)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Trasa Chodov - Českomoravská

           

      Jo fakt dobrá rada

      [ Zpět ]
      Datum: 03.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomáš)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trasa Chodov - Českomoravská

         

    Svého času jsem jezdil z Chodova na Vysočanskou trasou Chodovec, Spořilov, Záběhlický zámek, ul. U Zahradniho města, Ostružinová, Rozmarýnová, Průběžná, dále po trase bus 177 kolem policejní akademie do Hrdlořez, Mezitraťová, U Elektry, Pod spalovnou, kolem ragbyového hřiště, U Lidového domu, Na břehu. Celkem cca 35 minut. Až na Malešice mimo hlavní tahy...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trasa Chodov - Českomoravská

         

    Dělám v Hostivaři...a občas si rád projedu Prahu kolem dokola, takže takhle po obvodě je to docela v poho...hostivařským hájem dolu přes přehradu, pak bohužel po Průmyslové...lze po chodníku, nebo objet prřes Dolní Měcholupy, dostat se do Štěrbohol a je vyhráno...pak přes jižní spojku po nadjezdu ul. Nedokončená, přes semafor s Českobrodskou, Broumarskou do Kyjí, před tratí doleva k nádraží, a dolů pod Kyjský rybníkul. Tálínská a pak je více variant podle Rokytky, ale pokud se jí budeš držet, dojedeš k Vltavě bez obav ;-) nedávno ověřeno..jen doporučuji zkusit si to spíše o víkendu, podél Rokytky je to občas nutné vzít po druhé straně...doprovod možný, dej kdyžtak vědět na mail ;-) ahoj

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honzi ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

408 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024