reklama
Město: Praha

diskuze Ondřeje Neffa v ČRo

Velmi mne mrzí, že celkem zajímavá diskuze vyvrcholila závěrečným příspěvkem pana Kohlíčka z Olomouce, který jezdí každý den 500m do práce autem, v tomto smyslu: ať cyklisti jezdí jen v sobotu a v neděli, a jen po lese! A pan Neff ho ještě pochválil, jak optimisticky tuto diskuzi uzavřel.
Záznam diskuze je v levé liště ke stažení.

[ Zpět ]
Datum: 26.10.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
  • Re: diskuze Ondřeje Neffa v ČRo

         

    Nevim jestli ho pan Neff pochvalil, ale kazdopadne to byl nejakej magor...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.10.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavel)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: diskuze Ondřeje Neffa v ČRo

         

    Tak jsem si to taky poslechl a nějak mi není jasné, co je divné na panu Kohlíčkovi, když dojíždí 500m do práce autem, které ovšem -jak říkal- v práci (či k práci) potřebuje. Jinak s tím, aby se kolo používalo jenom rekreačně, to samozřejmě nesouhlasím.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Luděk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: diskuze Ondřeje Neffa v ČRo

         

    Jsem rád, že se konečně začíná otevřeně mluvit o tomto problému. Čím více diskuzí na téma „Cyklisté ve městě“ tím lépe. Pak možná dojde i na činy.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.11.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavel K.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: diskuze Ondřeje Neffa v ČRo

         

    Chtěl bych vidět toho ubožáka co jezdí 500m do práce autem .
    Když ho to baví nudit se doma nebo sedět na zadku v autě - klidně .
    Ale ať nekecá jinejm do života """!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (TOMÁŠ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: diskuze Ondřeje Neffa v ČRo

           

      tohle tema mne nenechava klidnym.
      myslim ze podporovat cyklisty v preplnene praze neni nejlepsi a bezpecne.
      mel jsem moznost navstivit architekty co maj na starost uzemni planovani a tomuto problemu nedavaji prilis prostoru.
      Bylo by dobre apelovat ma tyto lidi,ale vse je otazkou financi a neznameho casoveho horizontu.
      zdar,zlata vesnice.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (vorlik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: diskuze Ondřeje Neffa v ČRo

             

        Prave proto, ze je Praha (ale i jina mesta) preplnena, je dulezite cyklisty resp. dopravni systemy (ktere berou cyklisty vazne) podporovat.Neni to ale otazka penez (byt jsou take dulezite): problem je v tom, ze se koncepci zabyvaji lide (stavebni urady,poverene firmy,odbory dopravy),kteri jizde na kole moc (slusne receno) nerozumi;jinak by se nestavalo, ze nove rekonstrukce ulic a dalsich komunikaci na cyklisty vubec nepamatuji, nehlede na to, ze ta komicka alibisticka torza jakychsi stezek nemaji sikme obrubniky a jsou dlazdene (K.Vary napr.), pripadne tam nekdo postavi do cesty kiosek nebo aspon vitrinu.... Pochopitelne by stacilo se podivat treba do zmineneho Amsterdamu nebo skoro kamkoliv jinam ,kde kolo slouzi k doprave (Nemecko,Dansko...) a videne realizovat, ale to by nekdo musel mit zajem (a chut) vykonavat kompetentni praci. Nacmarat zmatene krizovatky umi kazdy silnicar/asfalter... No a k tomu lze pripocist cesky fenomen, totiz vyraz "socka"; to je na dalsi debatu. A debata cislo 3: cesti ridici...A protoze se v Cesku rada objevuje Amerika, bude to hooodne dlouho trvat. Ach jo... zlata "cizina"!

        [ Zpět ]
        Datum: 05.03.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (drak)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: diskuze Ondřeje Neffa v ČRo

               

          jo, to mas pravdu ze na uradech sedi ti lide kteri asi na kole moc nejezdi a rozhoduji o tom.s tim se asi nic neudela.
          treba me napadlo ze by nebyla spatna kampan kdo by jezdil do hospod{spise do jinych typu prodejen} na kole tak by mel jednoho kusa zdarma a razem by se rapidne zvysil pocet cyklistu.sponsor tohoto, treba author atd.
          zdar.

          [ Zpět ]
          Datum: 07.03.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (vorlik)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: diskuze Ondřeje Neffa v ČRo

                 

            To by byly hospody pekne narvany!!!To by asi neproskocilo,hlavne by byl bordel v uctovani, to by pinglove jeste podvadeli A par norku by si pochvalovalo "Author Beer for People"...Ale ze se nikdo z vyrobcu kol neangazuje ve sponzoringu v TEHLE oblasti je zajimavy...asi na to jeste jejich marketingy neprisly. Urcite je vic lidi,co jezdi na kole do prace,skoly (kupuji si kola a pouzivaji cyklostezky a jejich znaceni)nez kolik je zavodniku (kupujou si kola za vlastni penize?),ale asi jsou vyrobci nauceny platit za reklamu jenom proto, ze jejich loga uvidi par divaku,ze se mihne logo v TV a pak na par fotkach v casakach, ktery stejne skonci za cas kontejnerech...A mozna ani nikdo nesleduje tuhle (a podobne) diskuze...treba prave ti chytri lide z radnic ,k.uradu a koneckoncu i tech vyrobcu. Cheers!

            [ Zpět ]
            Datum: 13.03.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (drak)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

284 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024