reklama
Město: Praha

Pražské cyklojízdy - každý 3. čtvrtek

Pražské cyklojízdy na podporu cyklistické dopravy se konají každý 3. čtvrtek v měsíci. Sraz bývá v 17:45 na náměstí Jiřího z Poděbrad. Více na <a href="http://jizdy.cyklopraha.cz" target="_blank">http://jizdy.cyklopraha.cz</a>. Přijedete?

[ Zpět ]
Datum: 14.10.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (Koby)
  • Pražské cyklojízdy

         

    Koukal jsem na fotky ze září 2003, které jsou na stránkách zveřejněné. Dobrá akce, jen tak dál.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.12.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Václav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pražské cyklojízdy - každý 3. čtvrtek

         

    Napište mi kam se jezdí a jaká je průměrná rychlost(jsem po operaci kolena a nevím jestli stačím) a dokdy se jezdí.Díky ale stejně je to dobrá věc [email protected]

    [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ondřej Holas)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pražské cyklojízdy - každý 3. čtvrtek

           

      Jezdi se po celý praze - hlavně v centru. Rychlost je tak 12 km/h takže každej určitě stačí a delka je tak cca 2 hodky - prostě až se ti bude chtít domu :)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (skoroekoog)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pražské cyklojízdy - každý 3. čtvrtek

             

        zdravim.
        neha se jet i se silnickou??nebo je to jen pro treky apod.
        kolik lidi se tak sejde??

        [ Zpět ]
        Datum: 07.03.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (vorlik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pražské cyklojízdy - každý 3. čtvrtek

               

          Muze se jet na cemkoliv, i na kolobezce. Na vetsich jizdach se objevuji i bruslari. Prvni vetsi jizda bude ve ctvrtek 21.4. Sraz je v 17:45 na namesti Jiriho z Podebrad u kostela. M

          [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (martin)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pražské cyklojízdy - každý 3. čtvrtek

         

    Jel jsem to poprvy a musim rict ze je to super! Potak spostu spriznenejch lidi, pokecas,projedes se.... A rychlosti se nemusí bát nikdo, rekl bych ze sem víc brzdil nez slapal :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Melkor ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pražské cyklojízdy - každý 3. čtvrtek

           

      a ty seš kterej ? ...já: kross, author, píšťalka ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 26.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Honzi ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pražské cyklojízdy - každý 3. čtvrtek

             

        Já lehociped max (ten co nemel dredy)

        [ Zpět ]
        Datum: 27.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (melkor (morghot@seznam))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pražské cyklojízdy - každý 3. čtvrtek

               

          Na kole po Praze jezdim hodne rad, ale myslim, ze ve svych 15letech bych na teho akci moc vrstevniku nenasel. :)

          [ Zpět ]
          Datum: 28.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Petan ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pražské cyklojízdy - každý 3. čtvrtek

                 

            ale jen přijeď zas až tak starý pardálové nejsme, a rozhodně se nemusíš bát posměšků kvůli věku...Sme přece všichni cyklisti ne?

            [ Zpět ]
            Datum: 29.07.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (melkor ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

546 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024