Město: Kutná Hora

jak se jezdí po Kutné Hoře?

Je ještě co dohánět, s vyspělým západem se ještě příliš rovnat nemůžeme, chce to hlavně cyklostezky po městě a později i vyhrazené místo buď na silnici nebo na chodníku jen pro cyklisty.
godet

[ Zpět ]
Datum: 03.10.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (godet ([email protected]))
  • Re: jak se jezdí po Kutné Hoře?

Upřímě řečeno na h***o. Když opomenu kostky v historické části (což je u takového města samozřejmé), tak cyklostezek je ve městě 0 km. Po okolí jsou nějaké ty rádoby cyklotrasy, ale ve městě pouze jen proplétačka mezi auty, ani obyčejné stojany na kola před obchody nebo občerstveními nejsou.

[ Zpět ]
    Datum: 18.08.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pna)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Máte ůplnou pravdu. Po Hoře se jezdit nedá. Sednout si na kávu nebo pivko není možné když jste na lepším kole protože není si ho kde odložit.Stojany nebo hlídání nikde není. Tak jak si kolaři mohou v Kutné Hoře vklidu prohlédnou památky. Jinak město je krásné ale to je všechno.

[ Zpět ]
      Datum: 09.03.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolařka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

nejlepším místem pro odložení kola jsou přilehlé Neškaredice. Tam se ti o něj vzorně postarají, muhehe :-D
        Jinak problém KH bych neviděl v absenci extracyklojízdních pruhů, ale že tam nemají vybudovaný pořádný kopce, s lesama, luhama a hájema. Takovej XC biker nebo dokonce FR biker tam pak vypadá jak na serfař na Sahaře.

[ Zpět ]
        Datum: 15.03.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (hodný Fantomas)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Prima bikerku z Prahy

včera
Hledam prima aktivni a atraktivni bikerku z P4, kolem 60, k vyletum na kole kolem Pruhonic a JM. Nevahej a pis 8…

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

74 cyklistů (3 přihlášení)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016