reklama
Město: Kodaň

Půjčovna kol

Pokud se po centru nechcete vláčet pěšky, jsou na vyznačených místech stojany s jízdními koly. Samozřejmě to není žádnej HiTec, ale na krátkej přesun úplně stačí. Jednoduše vložíte minci (podobně jako do košíku před supermarketem), vyndáte řetízek a jedete. Na dalším parkovišti zase kolo připnete a peníz máte zpátky. Viz <a href="http://www.bycyklen.dk" target=_blank>www.bycyklen.dk</a> - celkem bomba, ne?

[ Zpět ]
Datum: 02.10.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (Václav)
  • Re: Půjčovna kol - "Erár"

Souhlasím, dobré to je, pokud takové kolo objevíte. Byla jsem v Kodani letos na přelomu července a srpna a prošla jsem od radnice k Von Frelsels Kirke (tam stálo jedno rozbité) až k Nyhavnu a k parku Churchilla na severu města a nikde už nic. Když je v pořádku, každý si ho pečlivě hlídá. Často nemají sedlo, šlapete "naprázdno"... Nakonec se mi podařilo objevit dokonce hned dvě v pořádku dvě ulice od zámku Rosenborg. Potřebujete už jen tu dánskou dvacetikorunu a jedete a pak k příslušnému stojanu zamknete. Neprojet se po takovém cyklistickém ráji by byla vážně škoda.

[ Zpět ]
    Datum: 30.08.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Olga)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Půjčovna kol - "Erár"

No jo, to je těžký, oni na těch kolech jezdí Dánové do práce :-). Jinak Kodaň je pro cyklisty naprosto úúúžasná. Naše cyklostezky třeba ten náš pardubický "systém" ani zdaleka nepřipomíná...

[ Zpět ]
      Datum: 01.09.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (veronika)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…

Hledám: kámoše na kolo z Pardubic

14.10.2017
Hledám kámoše na kolo,nejlépe z Pardubic.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

176 cyklistů (18 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017