reklama

Karbon

Čau, máte někdo zkušenosti s karbonovýma sedlovkama, představcema nebo řidítkama? Má to nějakou výhodu kromě hmotnosti? Slyšel sem že to lépe tlumí vibrace. Je to pravda? O kolik to tlumí líp než ty slitiny ze kterejch se to dělá? Chtěl bych to na horala....má to cenu?
Díky

[ Zpět ]
Datum: 05.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kelib)
  • Re: Karbon

         

    Osobně jsem zakoupil karbonovou sedlovku EASTON na horáka a je to hodně poznat.Doporučuji nešetřit a vybrat s kvalitnější tz. dražší nabídky.
    Problémy můžou být v zámku sedlovky ,kde spoj je lepený s duralem ,který drží sedlo.
    Pro pohodlí a dostatečné tlumení rázů je důležité mít sedlovku vysunutou min 15cm z rámu.Sedlovka opravdu znatelně propružuje a v tomto případě použití karbonu na sedlovku má smysl.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Karbon

         

    Není tady někdo z Brna, co má karbonovou sedlovku a byl by ochoten mi půjčit své kolo a jet se se mno někam projet?(třeba na mým kole)...Pokud jo, pls napiš na [email protected]

    [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kelib)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Karbon

           

      jsem z Brna, ale určitě ji nebudu vytahovat. Používám na silničce karbonovou sedlovku (zahnutou - žádný nalepovaný zámek), celokarbonovou vidlu, představec a rodla = je to citelně měkký, ale mně to nevadí, páč je to pohodlný. Zrovna u té sedlovky nevím, zda je to až takovej přínos...

      [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Karbon

             

        Ale pozor na praskly predstavce!! :))

        [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Sengy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Karbon

             

        No na horákovi by mi asi karbonová vidla místo odpružený moc nepomohla...Já právě newim, jestli mám do tý sedlovky vrážet ty prachy, jestli to stojí za to. Mě by se naopak měkčí posed hodil

        [ Zpět ]
        Datum: 20.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kelib)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

452 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024