reklama

Slicky na horala

Můžete někdo doporučit nějaké slicky na horala (nejlépe 1" = 25 mm), klidně i komerční firma... Mám představu, aby byly úplně hladké a váha cca 300 g. Je možné, že s těmito parametry seženu něco do 500 Kč/ks? Případně jaké kdo máte zkušenosti se slickama na horalovi? Co doporučujete, co ne?

[ Zpět ]
Datum: 05.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka ([email protected]))
  • Re: Slicky na horala

         

    Samozřejmě vítám všechny lehocipedisty ;-). Chtěl bych jet rovinatou trasu, tak doufám, že budu stíhat...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Slicky na horala

         

    Zdar, mám jedny přebytečné - vzorek minimální, podobný jako na silničních motorkách, jsou to ty užší (jiné duše než na horala, málo používané, asi 80% vzorku, kdyžtak dej vědět a domluvíme se. Jsem z Phy.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pítrs ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Slicky na horala

         

    http://www.maxxis.com/products/bicycle/product...

    za 500 to asi nebude..ale rychlé pláště to jsou.
    Ale na druhou stranu..v lehčím terénu jezdím vpředu Ritchey Speedmax 1,9" a vzadu Bo Jones 2,1"..Po silnici na 135km průměr 25km/h není problém.Pokud bych dal ty 1,9" na obě kola bylo by to ještě rychlejší.Nebo Rubeny..taky dělají plášťě docela rychlé:
    W45 Winner
    W59 Trilobit

    [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin-Koala-Cakl ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Slicky na horala

           

      nedoporucuji typ KENDA 1.5x26" trhaji se v nich kordy. Vzhedove je to kopie schwalbe . Kvalitativne hruza. Naopak doporucuji Schwalbe marathon v stejnem rozmeru.
      pokud chces neco fakt zavodni skus kevlarove silnicni micheliny ,delali se i v rozmeru 26" pro triatlonisty. ceny byli pred 8 lety kolem 1200/kus. Ale ty gumy za to staly.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (cibi)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Slicky na horala

             

        Ty Marathony se seženou za pět set něco. Když se seženou. Obvykle jsem pro ně stejně musel k Azubu do Brodu, ten je dává standardně na lehokola.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Slicky na horala

         

    koupil sem si nedavno 1,5*26 palcove slicky Michelin. Maji pouze drazky na odvod vody. Doporuceny tlak je 450kPa, ale daji se podle etalonu natlakovat i na 600kPa. Jeden plast stal 450Kc a je drateny. Dobre se na tom jezdi, zadne treni, z kopce je pak ta jizda zazitkem

    [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tomas)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

370 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024