Země: Rakousko Rakousko, Česko Česko

Mikulov-Vídeň

Radi bychom na kole dojeli z Mikulova do Vidne a chtel bych se zeptat, kudy byste doporucili jet. Cestu bychom nejradsi zvladli za den, nekolik dni pobyli ve Vidni a vratili se zpatky do Cech a to uz ne treba do Mikulova, ale i jinam. Dik za odpovedi.

[ Zpět ]
Datum: 13.07.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Aleš)
  • Re: Mikulov-Vídeň

Existuje iste vela moznosti, jednou z noch je ist po Greenways Praha Wien. Mikulov lezi priamo na nejlepsie povedane cyklotrasa vedie tesne popri hranci a tesne mina Mikulov). Mapy v Rakusku (weinviertel) sa daju zadarmo objednat cez Internet (skus a pozriet na http://www.radviertel.at/default.asp?id=63611... ). Potom uz len staci vybrat si tu spravnu cyklocestu.

[ Zpět ]
    Datum: 14.07.2009
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mikulov-Vídeň

Záleží jak otrlí jste cyklisté.
    Já jezdím Blansko Brno Pasohlávky Laa Mistelbach Wolkersdorf Wien po cyklostezce ale trvá mi to den a půl.

Teď jsem zkusil jet po silnicích a je to větší fofr a pohoda. Je tam pár kopců ale dají se vyšlapat.
    Do Mistelbachu jedu po méně frekventovaných silnicích. Z Mistelbachu směr Neubau Niederkreutzsteten Wolkersdorf. A u Ulrichlkirchenu se napojím na cyklostezku, abych se nemotal s silným provozu okolo hlavního města.

Rakouští řidiči jsou velmi ohleduplní, takže cyklista tam na silnici má stejná práva jako auto (nemusí jet v příkopě).

Naposledy jsem cestu z Novosedel do Vídně ujel za necelých 6 hodin.

[ Zpět ]
    Datum: 17.07.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirek Dvořák)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Po cyklostezce ODRA-NISA k moři na Rujanu a Polskem zpět domů
První knižní přiblížení krásné, ale lehce opomíjené dálkové cyklostezky lemující hraniční řeky mezi Německem a Polskem. Tento cestopis…
259 Kč

Cyklistické maso v české kotlině

Milan Silný
Čtvrtá kniha Milana Silného pojednává o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná i nejúchylnějších cyklistických akcích v ČR
Ve světě se jezdí spousta extrémních cyklistických akcí. I u nás se jezdí závody, které dávají lidskému životu jiný rozměr, závody, při …
389 Kč
Tip na letošní dovolenou

Olympijský běh na lyžích

(CK Kudrna)
15.03.2017, 5 dní
5 900 Kč
zimní Autobusem

Enžská cyklostezka

(CK Rubikon)
29.04.2017, 4 dny
6 000 Kč
cyklistický Autobusem

Bodamské jezero na kole

(CK Rubikon)
04.05.2017, 5 dní
9 400 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Partnerku či partnera na výlety

Hledám: Partnerku či partnera na výlety
17.01.2017
Vitální senior (71) hledá partnerku či partnera na výlety, ev. i dovolenou s elektrokolem. Moje žena má bohužel…

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
16.01.2017
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

16.01.2017
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

216 cyklistů (15 přihlášených)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017